آیت‌الله بطحائی گلپایگانی: تسنیم رسانه‌ای فعال، شجاع و راست‌گو است |
   

آیت‌الله بطحائی گلپایگانی: تسنیم رسانه‌ای فعال، شجاع و راست‌گو است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: خبرگزاری تسنیم یک رسانه دلاور، شجاع و راست‌گو است و اکثر مردم از این رسانه راضی هستند و این رسانه آزاده، فعال و پویاست.

آیت‌الله سید هاشم بطحایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در قم با اشاره به جایگاه رسانه‌ها در جامعه اظهار داشت: در روزگاری که کشور ایران قلب تپنده جهان اسلام است، این رسانه‌ها هستند که نقش مؤثری در جامعه به‌ویژه در مشکلات فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سیاسی دارند.

وی بابیان اینکه موقعیت ایران از نظر ایدئولوژی، سیاسی، منطقه‌ای و جغرافیایی در شرایط حساسی است، افزود: مسئولیت حفظ این موقعیت حساس به دوش علماست، نه کسانی که معمم هستند بلکه کسانی که اهل‌قلم، دانش  و بینش هستند تماماً جزء علما هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: دست‌اندرکاران قلم، رسانه‌ها، مطبوعات، حوزه‌ها و دانشگاه‌ها و … در این مملکت دارای مسئولیت مهمی هستند که تاریخ به عهده ما گذاشته  و آن تلاش برای شکوفایی مکتب اسلام و قرآن است و هر کس در این ریل حرکت کند به فرجامی مناسب می‌رسد.

وی رسانه‌ها را چشم و گوش مردم دانست و گفت: رسانه‌ها باید معایب را ببینند و مردم را در جریان اوضاع مملکت بگذارند چرا که اگر چیزی از مردم پنهان بماند آن‌ها دچار سوءظن به دولت، نظام و در نتیجه سوق به سمت دیگری می‌شوند.

آیت‌الله بطحایی در مورد عملکرد خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: خبرگزاری تسنیم یک رسانه دلاور، شجاع و راست‌گو است و اکثر مردم از این رسانه راضی هستند و در جلسه شب گذشته برخی علما بر اخبار این رسانه تأکید شد و این رسانه آزاده، فعال و پویاست- ۱۹ آبان ۱۳۹۵