آیت‌الله بطحائی گلپایگانی: حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان است |
   

آیت‌الله بطحائی گلپایگانی: حضور پرشور مردم ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان آمریکایی، انگلیستی و صهیونیستی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، آیت‌الله سید هاشم بطحایی در حاشیه برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن اظهار داشت: ۲۲ بهمن یک اتفاق بسیار مهمی بود که در سرزمین ایران به وقوع پیوست به این معنا که سال‌های متمادی از زمان انبیا و اوصیا حرکت ضد دینی و ضد باطل ادامه داشته است اما هیچ‌گاه حق بر باطل پیروز نشد تا اینکه در ایران این اتفاق افتاد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مأموریت حکومت پهلوی از طرف استعمارگران و آمریکا گفت: آن‌ها ثروت ایران را به یغما می‌بردند و ملت ایران را سرکوب و بایکوت می‌کردند و به فکر مسائل مذهبی، بهداشتی، اقتصادی و فرهنگی ملت نبودند.

وی خاطرنشان کرد: این انقلاب با قیام امام امت، مراجع تقلید و پیروی ملت شریف ایران از امام خمینی(ره) به پیروزی رسید و ملت باوفا و باشرف ایران اسلامی همچنان باوجود همه مشکلات برعهد خود باقی ماندند و در مواقع حساس و درگاه‌های لازم حضور فیزیکی خود را انقلابی وار به چشم دشمن کشیدند و دشمن را عقب راندند.

آیت‌الله بطحایی بیان کرد: قدرت حضور مردم در این مواقع حساس به‌ویژه در ۲۲ بهمن از قدرت نظامی بیشتر است، برای آنکه اگر کسی در صحنه نباشد که سلاح‌ها و ادوات نظامی را بکار بگیرند این سلاح‌ها کارایی ندارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور پرشور مردم در این راهپیمایی مشت محکمی به دهان یاوه‌گویان آمریکایی، انگلیسی و صهیونیستی است، و حضور مردم در این راهپیمایی جواب قاطعی به ترامپ و دست‌نشانده‌های آن‌ها است.

وی ادامه داد: این حضور بهترین جواب به ترامپ بی‌فرهنگ که نه الفبای سیاسی و نه الفبای فرهنگی دارد، است چراکه او تنها یک کاسب است که به او دیکته کرده‌اند که چه‌کاری انجام دهد، بنابراین حضور مردم در راهپیمایی بمبی به سمت صهیونیست‌ها، آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها است که ترکش آن نیز متوجه عربستانی‌ها می‌شود-۲۲ بهمن۹۵